Sosyal Medya Reklamı

Aile arasında veya arkadaşlarınızla konuştuğunuz bir konunun sosyal medyada reklamını gördüğünüz oldu mu?

Evde köpek maması hakkında konuştuğu zaman sosyal medyaya giren kullanıcıların köpek maması reklamlarını gördüğü videoları izlemişsinizdir. Başka bir benzeri olarak televizyonunun bozulduğundan bahseden insanların Instagram veya Facebook'da televizyon kampanyalarını gördüğünü duymuşsunuzdur.

Sosyal medya platformları siz her ne kadar farkında olmasanız da sizi dinler, izler, hareketlerinizi analiz eder. Sizinle aynı hareketleri sergileyen kullanıcıları bir havuz içerisinde toplar ve reklam verenlerin bu kullanıcılara erişmesini sağlar. Instagram'da bulunan "öne çıkar" butonundan çok daha fazlasını keşfetmeye hazır mısınız?

Sattığınız ürünün veya verdiğiniz hizmetin kullanıcılara doğru grafiklerle ve eksiksiz hazırlanmış bir reklam kampanyası ile aktarılması gerekmektedir. Hedef kitlenizi ve potansiyel müşterilerinizi araştırarak verdiğimiz kararlar doğrultusunda kurguladığımız reklam kampanyanızdan en iyi verimi almanız için yanınızdayız.

Kullanıcılar yalnızca ürünlerinizi aradığı zaman değil, aklından geçirdiği zaman dahi onlara reklamlarınızı gösterebilir ve müşterileriniz olmalarını sağlayabiliriz.

Kobiasist ile Sosyal Medya Reklamları