Arama Motoru Reklamları (Google ADS)

Arama motoru reklamı en kestirme ifadeyle pazarlamakta olduğunuz ürün ya da hizmetin, ilgili hedef kitlenin karşısına en kısa yoldan çıkması işlemidir.

Eskiden bir pazarlamacı için, pazarlamak istediği ürün ve hizmeti ilgili kitleye iletmesi oldukça güç ve zaman alıcı bir eylemdi. Ancak internetin geniş yelpazede pek çok bireye ulaşması sayesinde ve buradan reklam verilmesi imkânıyla bu işlem oldukça kolay ve pratik bir hale geldi.

1. Arama motoru reklamları ile kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlar oluşturun, online satışlarınızı veya rezervasyonlarınızı çoğaltın.

2. Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar ve ara düğmesi sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın.

3. Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan işletme reklamlarıyla sizi daha fazla müşterinin ziyaret etmesini sağlayın.

İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

Kobiasist ile Google ADS reklamlarından potansiyel müşteriler kazanın.

Google Ads İle İşinizi Büyütün

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google'da arar. Google Arama ve Haritalar'da sizinkine benzer işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yapın.

Arama Ağı Reklamları

Google aramalarında anahtar kelimeniz tetiklendiği zaman diğer organik arama sonuçları ile birlikte reklamlarınız gösterime girer. Sadece tıklama aldığınız zaman ücret ödersiniz.

Alışveriş Reklamları

Bir ürün ararken karşımıza ürünün görsel ve fiyat bilgisini veren reklamlar çıkar. Bu şekilde yayında olan ve tık başı maliyet olarak faturalandırılan reklam modelleridir.

Mobil Uygulama Reklamları

Uygulamanıza yeni kullanıcılar kazandırabilir kullanıcı sayınızı kolayca yükseltebilirsiniz. Birçok hedef kitle filtrelemesi ile sadece uygulamanızla ilgilenen kişilere ulaşın.

Görüntülü Reklamlar

Bazı web siteleri ticari amaç güderek Google reklamlarını kendi sitelerinde gösterir. Reklam verenler, Google arama ağına katılan tüm web sitelerine görsel reklam verebilirler.

Video Reklamları

Youtube platformunda birbirinden farklı reklam modellerinde reklam verebilir, gerek markanızı gerek potansiyel müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.

Remarketing Reklamları

Remarketing reklamları sayesinde yeniden pazarlama stratejisini kullanarak kaçırdığınız potansiyel müşterilerinize ürünlerinizi yeniden pazarlayın.